Herşey Sağlık İçin ...

Dermokozmetik, Medikal, Anne Bebek, Gıda Takviyesi

Anasayfa


    Paranit Anti Bit Spreyi (Bit ve Sirke Yok Edici)

   
Fiyat : 27 TL (KDV Dahil)
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Paranit Anti Bit Spreyi (Bit ve Sirke Yok Edici)
 
Okullar açılıyor, her eve bir Paranit gerek! Baş bitleri ve yumurtalarını yok eder.
 
 
Özellikle çocuklarda görülen bitlenme sorunu, okulların açılacağı bu dönemde ailelerin korkulu rüyası...
 
Böcek ilacı içermeyen Paranit Sprey bit ve sirkeleri 15 dakikada etki eder.Herkes bitlenebilir fakat bitlenme en çok çocuklar da görülür, çünkü küçük çocuklar birbirleriyle daha yakın temas içindedirler. Özellikle okullar bitlenmenin en sık görüldüğü ve en kolay yayıldığı yerlerdir. Bitleri kabus olmaktan çıkaracak, böcek ilacı içermeyen yepyeni formülü ile Paranit Sprey.
 
Paranit Sprey benzersiz patentli formülü sayesinde bit ve sirkeleri sadece 15 dakikada etki eder.Paranit Sprey böcek ilacı içermez, mekanik bir şekilde çalışır ve bitin solunum sistemine girer. Bitler boğularak ve sıvı kaybından ölürler. Paranit Sprey her zaman işe yarar. Bitler bu yeni işleyiş metoduna karşı direnç geliştiremezler. Paranit ayrıca ylang-ylang yağı içerir. Bu yağ kaşımadan kaynaklanan iritasyonu yatıştırır. Paranit Sprey'in kullanımı kolaydır. Sprey sayesinde dozajı ayarlayabilir ve tam olarak ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayabilirsiniz. Uygulamada kolaylık için ürün kendi tarağıyla sunuluyor
 
8 uygulamaya kadar solüsyon içerir.
 
 
 
Tüm aileyi kontrol edin.
Sadece etkilenmiş kişiye uygulamak bir şey ifade etmez. Bit bulaşmış diğer aile fertlerine de uygulama yapmazsanız, çok kısa sürede herkes tekrar bitlenecektir.

Böcek ilaçlarıyla arasındaki fark nedir?
Böcek ilaçlarıyla kıyaslandığında Paranit Sprey mekanik bir şekilde işler. Kimyasal olmayan özellikleri sayesinde bitler Paranit Sprey'e karşı direnç geliştiremez.
Bir şişe Paranit Sprey ile kaç kişiye uygulanabilir?
1 şişe Paranit Sprey ile 8 uygulama yapılabilir. Kişi başına 2 uygulama gerektiği düşünülürse, saçın uzunluğunda bağlı olarak 4 kişiye kadar uygulama yapılabilir.
 
 
KAPIDA ÖDEME veya HAVALE ile ürünlerinizi sipariş edebilirisiniz. 0312 2153726 numaralı telefondan ürünlerle ilgili bilgi ve danışmanlık alabilir, stokta olup olmadığını teyit edebilir, sitemizde bulunmasa da alternatif ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Siparişleriniz Ankara'da bulunan eczanemizden faturalı/fişli olarak gönderilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.17672.1806
Euro2.88962.8948
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 17°
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret12908